Презентація першої книги адвоката Катерини Власюк

Презентація першої книги адвоката Катерини Власюк

10 серпня (середа) 2016 року о 19.00 відбудеться презентація першої книги відомого українського адвоката Катерина Власюк. За версією авторитетного видання в сфері юриспруденції — «Юридичної газети», Катерина входить в ТОП-5 юристів із сімейного права.

«Розлучення. Сповідь адвоката» – це автобіографічна книга, яка покликана підтримати жінок та чоловіків у такому складному процесі як розлучення. Одночасно Катерина дає цілу низку юридичних порад, як з точки закону правильно реагувати в тій чи іншій ситуації.

«Задумуючи свою книгу, я хотіла поділитися своїм адвокатським і жіночим досвідом у такому складному питанні, як розлучення. Я хочу висловити підтримку жінкам, які з різних причин перебувають у цьому процесі. Допомогти їм зрозуміти, що все минає. І переконати в тому, що всі мають право на щастя. Всупереч усім стереотипам, які ще й досі є у нашому суспільстві, та стійким уявленням про складність побудови нових стосунків для розлучених жінок. Як адвокат, можу вас запевнити, що у кожного є право на щастя. Як жінка — вірю в сімейні цінності, домашнє вогнище і знаю, що ми завжди отримуємо те, у що щиро віримо».

Попередня реєстрація на захід обов’язкова !