Відкрита прем’єра повнометражної документальної стрічки «Україна – шлях до свободи»

Відкрита прем’єра повнометражної документальної стрічки «Україна – шлях до свободи»

Відкрита прем’єра повнометражної документальної стрічки «Україна – шлях до свободи» («Ukraine – Path To Freedom») Олеся Чернюка

Відбулася 13 червня 2016 року, о 20:00 на київському Арт-причалі.

«Ukraine – Path to Freedom» – повнометражний англомовний фільм про події Майдану очима американців і канадців, що брали участь в Революції гідності, а також історико-політичний погляд на події української історії 1917–1918, 1932–1933 та 2013–2016 років за участі Джона Маккейна, Джо Байдена і Джона Керрі.

Білл Артрелл

Білл Артрелл – вчитель історії, англійської мови та літератури з Клівленда Огайо США. Громадський ативіст та діяч. Учасник революції гідності.

 

 

 

Уляна Супрун

Уляна Супрун – лікар, громадський діяч, директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, засновник та директор громадської організації Захист Патріотів, директор Школи Реабілітаційної Медицини при Українському католицькому університеті, позаштатний консультант комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

 

 

 

Річард Бачинський-Гувер

Річард Бачинський-Гувер – канадський актор та прод юсер. Активний учасник Революції гідності/

 

 

 

 

Фільм “Ukraine – Path to Freedom” зроблений для англомовного глядача. Для показу в Вашингтоні в Конгресі Сполучених Штатів та в Чікаго “Chicago city hall” на день 25-річниці незалежності України. Погляд на події 2013-2016 років очима американців і канадців. Пояснення геополітичних процесів 1917-1918 , 1932-1933 та 2013-2016 років. Думки американських режисерів ,медиків ,бізнесменів журналістів, сенаторів та навіть простих вчителів ,які брали активну участь в Революції гідності та зараз беруть активну участь в АТО, з приводу того як українське минуле та теперішнє впливає на сьогодення світу!

Пройшло майже два роки, як ми відстояли право бути вільними – і сьогодні наша знімальна група дарує глядачу повнометражний документальний фільм молодого режисера Олеся Чернюка. Ми знаємо, що попереду великий шлях, великі перешкоди до наших прагнень, але ми не втомлюємося нагадувати не тільки владі, але й собі – нас не подолати!

За цей рік фільм “Ukraine – Path To Freedom” мав яскраву фестивальну історію та продовжує успішно подрожувати фестивалями усього світу!
Вже скоро ми плануємо зробили велику прем’єру в Україні! Слідкуйте за новинами, не пропустіть день, коли ми знову зберемось разом, щоб вшанувати память тих, хто віддав життя за щасливу Україну.