Дудко/Лукачова проект MARU

Дудко/Лукачова проект MARU

5 червня в Києві виступить дует бас-гітариста «Океан Ельзи» Дениса Дудко і відомої джазової співачки Ольги Лукачової.fb

Новий спільний проект відомих  музикантів має назву MARU. Концерт відбудеться на теренах творчого простору  АртПРИЧАЛ .

Денис Дудко добре відомий джазової аудиторії з середини 90-х як один з кращих контрабасистів не тільки в Україні, але й за межами. За 10 років участі в «Океан Ельзи» Денис не втратив джазового обличчя, а навпаки – випустив 2 авторских альбоми, дав декілька концертів в столичних клубах з джазовим секстетом Denys Dudko sextet, в складі котрого найкращі джазмени України і запрошений  Денисом барабанщик з Парижу.

Ольга Лукачева по праву вважається однією з кращих джазових співачок країни . Ольга є солісткою головного джазового оркестру Kiev Big Band , активно гастролює з квінтетом її імені . Відому джазову співачку часто запрошують зірки шоу – бізнесу для творчих колаборацій , як володарку сильного вокалу .

Проект MARU – два інструменти: контрабас і голос. Здавалося б, дуже камерно. Однак, майстерне виконання робить звучання щільним і яскравим, а тонке відчуття одне одного робить виступ гармонійним і дуже емоційним.

В репертуарі MARU, як власні твори, так і авторські аранжування відомих композицій. Програма розрахована на півтори години.

Офіційні ресурси MARU:

https://www.facebook.com/MARU.MUSIC.UA

https://www.youtube.com/channel/UC1xhV2vgAfLGWCfzhrGlusQ

Зустріч в фб:

https://www.facebook.com/events/796526230379607/

Вхід – 200 грн.

Детальна інформація для ЗМІ:

Марина Сікоева

Y media

Tel. +38(050)3100137

marina@ymedia.com.ua