Майстер клас. Імпровізація. Почуй/танцюй

Майстер клас. Імпровізація. Почуй/танцюй

8 травня Театр-пральня разом з хореографом Тетяною Журкович в галереї АртПричал презентують денний майстер клас, який відкриє елементи імровізації. Імпровізації під живу музику. Майстер клас буде поділений на головні етапи: робота з почуттєвими каналами, робота з простором, індивідуальна та групова роботи, композиція в імпровізації  і відносини танцівник-музикант.

untitledТеатр-пральня – театр, що поєднує у собі, здавалося б, непоєднувані речі. Такі, як важливе і звичайне, як загальне і конкретне, як дрібне і величне, як серце і розум, як театр і пральня.
Своїми пошуками і поставленими питаннями ми прагнемо прати серця, виводити плями з душі, освіжувати розум, очищувати свідомість.
Театр-пральня – театр синтезу. У нас працюють актори-люди і актори-предмети.
У своїх виставах прагнемо говорити про актуальне, про важливе, про необхідне; про те, про що не можемо не говорити – про людину, про державу, про націю.

 

Театр-пральня – це театр. Але не простий, а театр синтезу. Театр, що прагне поєднати у собі найрізноманітніші види мистецтва.

Один із його напрямів – музика.
unnamed
Тож театр-пральня функціонує також як повноцінний музичний бенд. За основу вони беруть старовинні фольклорні пісні з різних регіонів і різних традицій і роблять до них власні інструментальні, вокальні,  візуальні, акторські, експериментальні, словом, які тільки можливо, обробки.
Український фольклор – нескінченне джерело унікальної культури. Пральня-бенд бере автентичні пісні, як драматургічну основу, відшукуючи нові, цікаві акценти у цій культурі, прагне надати йому нового звучання, знайти ще один ключ до відкриття його глибини.
Усі учасники бенду не є професійними музикантами, але всі є акторами. Проте саме це і є його особливістю, бо музика цього бенду народжується за іншими, “не музичними” канонами. Кожен звук у піснях народжується, як слово у ролі – пройшовши довгий шлях – крізь серце і чуття.

 

Організатори: театр-пральня і хореограф Тетяна Журкович

Вхід: 100 грн

Початок: о 18:00
Запис від 27.03  за телефоном 0664022308
Тривалість: 2 години