Презентація Українського Центру Європейської Політики

Презентація Українського Центру Європейської Політики

28 квітня  в галереї АртПРИЧАЛ відбулася офіційна презентація Українського Центру Європейської Політики (УЦЄП) – нового аналітично-адвокаційного центру, головне завдання якого – сприяння реформам в Україні, ефективного виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В рамках заходу було презентовано основні напрямки роботи Центру:RZ7A8624

Інформаційна кампанія «Сильніші разом»

Головне завдання кампанії – інформувати громадян України щодо переваг посиленої співпраці з ЄС та використання можливостей, пов’язаних з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС і Зоною вільної торгівлі з Євросоюзом.

– Підтримка реформ та моніторинг виконання Угоди про асоціацію

Проектом передбачається створення широкої Коаліції громадських організацій та міжнародних партнерів задля роботи над спільним «євроінтеграційним порядком денним»: щодо прийняття законодавства та здійснення реформ, передбачених Угодою. Для моніторингу виконання зобов`язань по Угоді  експерти розробили онлайн-інструмент «Навігатор Угоди».

– Розвиток діалогу між Україною та країнами-членами ЄС

Комплексна кампанія в країнах-членах Євросоюзу, мета якої – збільшення кількості прихильників України серед лідерів думок (європейських політиків, громадських діячів, бізнесменів). Кампанія передбачає налогодження діалогу з європейською спільнотою, проведення публічних заходів та співпрацю зі ЗМІ.

Любов Акуленко, виконавчий директор УЦЄП:

«Виконання Угоди про асоціацію має стати ключовим пріорітетом для всіх: Парламенту, Уряду та громадянського суспільства. Щоб досягти реальних змін, нам всім буде потрібно провести складну роботу: в інформаційному просторі, щодо гармонізації законодавства та здійснення євроінтеграційних реформ. Але ми готові до цього, чітко розуміємо свої цілі та завдання, і маємо потужну та професійну команду».

Офіційну презентацію Українського Центру Європейської Політики відвідали експерти та журналісти, високопосадовці та представники Євросоюзу. В рамках презентації відбулася дискусія на тему «#SELF-MAKERS: створи себе – зміни Україну!», під час якої видатні українські селф-мейкери ділилися власним досвідом досягнення успіху у різних сферах.