ВІДКРИТТЯ ВЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ

ВІДКРИТТЯ ВЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ

Як відчалював наш спільний корабель «Ведичного клубу» з київского Артпричалу

DSC_2081

Весна йде повним ходом, розквітає, пахне, кружляє голову, надихає, і Київ не став для неї винятком.Однак суботнім увечері 23 квітня «Ведичний центр» хитро спланував і реалізував свій власний підступний, але доброзичливий план. Ми разом з вами, наші дорогі друзі, посадили насіння під назвою «Ведичний клуб», яке потрібно тепер поливати і доглядати за ним. Ми переконані, що якщо кожен з нас докладе хоча б краплю своїх зусиль, то з цього насіння виросте величне і міцне дерево нашої дружби, яке буде обвішане плодами турботи, довіри і радості.

В РАМКАХ ПЕРШОЇ ЗУСТРІЧІ «ВЕДИЧНОГО КЛУБУ»
DSC_2088

Ми співали священні мантри, щоб очистити наші серця від осквернення нальоту матеріального існування. Ми обговорювали піднесені теми, що виходять за рамки догм і стереотипів, які насправді допомагали нам розкритися для здобуття ще більш таємних знань про свою вічну природу.Ми трошки знайомилися і плануємо робити це і далі. Ми куштували прекрасні вегетаріанські страви, приготовані з любов’ю і спрямовані на вирощування цієї любові в серці.Сподіваємося, що хоча б в якійсь мірі ви відчули весну, про яку в Бхагавад-гіті сказано словами самого Бога: «з часів року я – квітуча весна» (10.35).

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ
DSC_2040-1024x683

 

 
Ми говорили на зустрічі про те, що «Клуб» буде проводитися щотижня щосуботи.В найближчому часі планується проведення кулінарних курсів, де наші досвідчені кухарі з радістю поділяться секретами ведичної кулінарії.