Фотовиставка Юрія Косіна «Невидимому - вірити»

Фотовиставка Юрія Косіна «Невидимому – вірити»

Юрий Косин Невидимому верить

 

До тридцятої річниці аварії на ЧАЕС галерея АртПричал презентувала фотовиставку відомого українського фотохудожника, члена Національної спілки фотохудожників України, викладача і куратора Незалежної Української Академії Фотомистецтв Фотовиставка Юрія Косіна «Невидимому — вірити».

Фотограф працював кібернетиком на ЧАЕС і був в самому епіцентрі трагічних подій. Виставка складається із знімків безпосередньо 26 квітня 1986-го , і фотографій, які зроблені 29 років потому. Виставка не лише про катастрофу і травму, а й про дистанцію часу, яка наближає до пережитого болю.
Починаючи з 1987 року Юрієм Косіним було проведено більш ніж 40 персональних виставок в Україні та за кордоном, в таких країнах як: Латвія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Ізраїль, Польща, США, Росія. Велика кількість праць Юрія Косіна входять до власних колекцій Швейцарії, США, Німеччини, Росії, України, Ізраїлю, Франції, Бельгії, Голландії, Польщі, а також зберігаються в Фонді фотографії (Москва), в Музеї фотографії (Рига), в Ланкастерському університет (Великобританія), в Національному музеї історії України.

25 квітня відбулося офіційне відкриття фотовиставки Юрія Косіна в галереї АртПричал. Виставка приурочена до тридцятої річниці Чорнобильскої катастрофи.
Фотограф глибоко переконаний, що Чорнобильська катастрофа – це зона морального злочину влади. Риторика трагедії різна. У Косіна вона іронічна. Фотохудожник спонукає замислитись над свободою за колючим дротом, над абсолютним злом, яке зводиться до того, що людина стає невидимою, не потрібною, що приховувати не означає рятувати…
До 12 травня можна ознайомитись з фотовиставкою Юрія Косіна «Невидимому – вірити» і подумати над тим, чого світ стає невидимим і чому ми маємо вірити йому…

 

Більше інформації за телефоном: 093- 991 – 76 – 06 Олена

Відвідати виставку можна БЕЗКОШТОВНО.

Адреса галереї: вул. Набережно – Хрещатицька 10а, причал № 2.