512 PROMO GROUND

512 PROMO GROUND

Чому б не відзначити весну чимось абсолютно новим і спонтанним? 15 квітня майданчик АртПРІЧАЛа стане новим серцем київського техно. Вогні нічного міста і відчуття оупен-ейру одночасно, якісний звук, відмінний бар, віп-майданчик і стильні люди – це найкраща атмосфера для майбутніх вихідних.

З перших днів появи 512 викликало непідробний інтерес і ажіотаж навколо себе.
В основі лежить серія приватних вечірок, для тих хто любить і без кого не може існувати нічне життя столиці. Для тих хто створює Настрій Ночі під відмінний саунд !!!.
Перш за все це вечірки зі своєю особливою атмосферою, яка переважає над усім, щирістю і відкритістю.
Не дивлячись на безліч давно полюбилися клубів і достаток нових місць, якими наповнений Київ, ми ризикнули створити і подарувати щось унікальне! Починаючи від локацій вечірок, ретельно підібраних лайнапів, заснованих на різних смаках та вподобаннях і в завершенні обстановкою, яка панує навколо і для кожного присутнього.
Адже всі ми унікальні і індивідуальні, кожен зі своїм сприйняттям, але всіх нас об’єднує любов до музики і танців, до чарівної атмосфері ночі і свободи, відчуттям, задоволення, невимушеності, близькості один до одного і вмінню насолоджуватися моментами.
І найважливіше – саме ви стали для нас натхненням!

У п’ятницю, 15 квітня чекаємо Вас!