Отличие лучших студенческих проектов года

Отличие лучших студенческих проектов года

В Києві відзначили кращі студентські проекти року

17 грудня у київській галереї «АртПричал» молодіжний онлайн-портал «Студвей» нагородив неординарні студентські проекти з нагоди другої річниці діяльності проекту.

Загалом на Studway Awards 2015 відзначили дванадцять номінантів − талановитих студентів, які цього року створили найбільш суспільно корисні, на думку редакції, проекти. Вісім із них редакція «Студвею» обрала самостійно, а за кандидатури у ще двох номінаціях голосували читачі. Разом з партнерами події команда проекту нагородила засновників наукового журналу «Куншт», організаторів акції «Читаюча нація», засновника медичного стартапу Araned, розробників пристрою Mevics, творця екзоскелету для паралізованих людей, організації «Формула Студент КПІ» та «Сучасне Українське Кіно», а також розробників мобільного додатку InkHunter.

Так, наприклад, творці журналу «Куншт» відтепер зможуть представляти своє видання на власному стенді на наступному Книжковому Арсеналі. А лабораторія-акселератор IoTHub забезпечить розробників MEVICS необхідними технічними засобами.
Оскільки голосування за номінантів читацьких симпатій проходило надзвичайно активно, редакція вирішила нагородити не два, а чотири проекти − двоє кращих студентських лідерів і ще два університетських простори. Студлідерами 2015 року стали Анна Арбатова та Анастасія Глущенко, а серед арт-просторів кращими визнали «SKLO» та «Вежу».

Призи номінантам вручали відомі особистості та успішні стартапери Києва. Серед них − голова видавництва «Основи» Дана Павличко, куратор коворкінгу «Платформа» Катерина Горіна, поетеса, сценарист та радіоведуча Міріам Драгіна, письменник та телеведучий Дмитро Лазуткін.

Тетяна Терехова, засновниця проекту «Студвей»: “ Як проект «Студвей» почався з бажання допомагати молоді жити комфортніше і яскравіше, знаходити мотивацію, планувати професійний розвиток та вирушати у цікаві подорожі. За два роки нашої діяльності ми із захопленням спостерігали за сміливими та неординарними проектами українських студентів, що розширюють горизонти та змінюють країну. Саме такі проекти ми і відзначаємо разом з нашими партнерами на церемонії Studway Awards. Ми щиро віримо у те, що студенти – молодi, яскравi, та з палким бажанням розвитку – це смiливе майбутнє нашоï краïни! ”

Фотозвіт з події доступний за посиланням: http://studway.com.ua/studway-awards-16/