Фотовиставка "Ми - східне партнерство"

Фотовиставка “Ми – східне партнерство”

Шановні друзі! Запрошуємо киян та гостей міста на цікаву фотовиставку “МИ – СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО” яка проходитиме в галереї “Арт-причал” 16-28 червня 2015 року.

Будуть виставлені  60 знімків – архітектурні пам’ятники, культурні традиції, природні заповідники і, звичайно ж, людські історії.  

Автори знімків – відомі та починаючі фотографи з шести країн, що входять в ініціативу Східного партнерства: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Білорусі і, звичайно ж, України. Примітно, що вони будуть показувати не тільки власні країни, але також представлять свій незвичний погляд на сусідів. Виставка триватиме до 28 червня.
Виставка покаже Східне партнерство як різноманітний регіон зі своїми особливостями, з безліччю поки що не вивчених куточків, несподіваних зустрічей, історій і доль.
Більшість знімків, які будуть представлені на виставці, були зроблені під час Фотопленер «Моя країна у Східному партнерстві». Вони проводилися з серпня по жовтень минулого року в кожній з шести країн регіону для переможців однойменних конкурсів: як професіоналів, так і аматорів.
Багато фотографій на виставці будуть, природно, присвячені Україні. Але це не будуть роботи лише українських авторів. Мета виставки – дати відповідь на питання про те, як бачать Україну в інших країнах Східного партнерства. Відповідно, можна буде подивитися і знімки українських фотографів, зроблені в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Молдові. Можливо, десь будуть стереотипи, а, десь навпаки – повна несподіванка, зовсім свіжий ракурс. Кожен, що прийшов на виставку, зможе сам вирішити.
Крім Києва, подібні фотовиставки в кінці травня і початку червня відкриються в Мінську, Баку, Кишиневі, Єревані та Тбілісі.
Їх організація, а також проведення фотопленерів та конкурсів «Моя країна у Східному партнерстві» стали можливими завдяки проекту «Увага, посмішку!». Фінансування для проекту надає Європейський Союз в рамках програми Східного партнерства «Культура».
Головна мета проекту «Увага, посмішку!» – Забезпечити розвиток фотографії, що представляє Східної партнерство як єдиний, але одночасно різноманітний, цікавий і динамічний регіон, привабливий для туристів та інвесторів. Завдяки ініціативі та професійні фотографи, і любителі мають більше можливостей для роботи і співпраці в регіоні Східного партнерства. Тому виставки також будуть приурочені Європейського Року Розвитку 2015, який покликаний підкреслити роль Європейського Союзу у створенні умов для розвитку в країнах-сусідах ЄС і по всьому світу.

Україна, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька причал №2 
(метро “Контрактова площа”)
Час роботи: 7 днів на тиждень, з 11:00 до 23:00 
тел.: +38 (044) 428 87 38
Администратор: +38 (067) 916 21 66 
www.artprichal.org
Національна спілка фотохудожників України
тел.: +38 (044) 3617692
www.photospilka.com