DREAMING AWAKENING   Виставка українського віженарі мистецтва

DREAMING AWAKENING Виставка українського віженарі мистецтва

DAE_Poster (1)З 11 по 30 листопада 2014 року в галереї «АртПРИЧАЛ» відбудеться виставка українських митців, які працюють в стилі віженарі та психоделічного мистецтва.
Віженарі мистецтво – художній стиль, який має у своїй основі, зображення побаченого у зміненому стані свідомості, релігійного, медитативного споглядання, транса. Віженарі мистецтво також відомо також як фантастичний реалізм, образне, містичне або психоделічне мистецтво. Серед відомих митців – представників віженарі мистецтва, такі відомі особистості як Алекс Грей, ГР Ґіґер, Маті Кларвейн, Олег Корольов.
Українські митці: Андрій Гончаренко (Trootootoo), Юрій Траченко (Ihti Anderson) та Дмитро Дітковський (Dimorphik) – яскраві представники цього мистецтва. Характерною рисою їх техніки є застосування флюорисцентних фарб. Намальовані ними образи, буквально, «оживають» в ультрафіолетовому світлі.
За своїм форматом, виставка є унікальною.

Приходьте її відвідати в галерею “АртПричал” з 11:00 до 20:00, вхід 50 грн.

Про митців:

Андрій Гончаренко (Trootootoo), художник-декоратор зі Львова, Україна. Почав створювати свої образи більше 10 років тому. До цього вивчав геологію і приділяв багато часу музиці – грав псай-рок в місцевій групі. Під час останнього року навчання в університеті відкрив для себе світ психоделічних і флюро кольорів. Почав відображати концептуальні езотеричні ідеї по чорній тканині за допомогою флюоросцентних фарб, а також розвивати псай-культуру в своєму рідному місті, як організатор і діджей. Незабаром під час психоделічного тріпу в Карпатах знайшов цей крик малюків – Трутуту! Так це стало ім’ям художника. Після цього це ім’я набуло багато значень, як «trootootoo вірно для двох”, як діалог між двома людьми або між автором і його внутрішньою сутністю. Презентував своє мистецтво у Фінляндії, Франціі, Словаччині, Німеччині, Бельгії, Угорщині, Росії і Японії.

http://trootootoo.com/girl/polotna
https://www.facebook.com/trootootoo?fref=ts
https://www.facebook.com/andytrootootoo?fref=ts

Trootootoo - Me By Us (Diptih, right side)

 


Trootootoo - Universal Spindle

 

Дмитро Дітковський (Dimorphic), художник зі Львова, навчався в Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша та Львівській національній академії мистецтв. У 200 року разм із своєю майбутньою дружиною Вікторією створив проект Dimorphic, та починаючи з цього часу бере учать у виставках, фестивалях та інших культурних проектах.

https://www.facebook.com/dmitryi.dimorphic?fref=ts

Dimorphic - The Dudki

 

Юрій Траченко (Ihti Anderson), художник з Іллічівська. Почав як художник в 2005 році, на декораціях для психоделічних музичних вечірок. Сьогодні він не просто оформлює, але створює окремі виставкові простори на найбільших псай-фестівалях світу. Займається проектуванням і розробкою суб-культурного одягу, створює графічний дизайн в власному стилі для сайтів і друку, ілюстрації для книг, компакт-дисків; займається аерографією на мотоциклах, автомобілях, інтер’єрах.

http://www.ihtianderson.net
https://www.facebook.com/IhtiAnderson?fref=ts

Юрій: «Я думаю, що цей напрямок мистецтва грає дуже важливу роль у розвитку мистецтва і людства в цілому. Це мистецтво відкриває двері в інші виміри, в світи підсвідомості, висловлюючи те, що приховано від звичайного людського ока, представляючи інших істот і об’єктів, яких не можливо відчути або пояснити. Видіння трапляються скрізь , кожен може побачити їх у сні, в глибокій медитації, молитви, або просто випадково в середині звичайного дня. Щоб підкреслити цю інформацію я використовую знаки і символи з різних культур і сакральної геометрії. Я не вивчав мистецтво, але малював усе життя не звертаючи на це уваги. У якийсь момент я відчув, що багато знань було відкрито для мене, як нагадування про те, що і як я повинен намалювати! Я поклав всі мої страхи, і я почав робити те, що я відчуваю. І у мене є відчуття, що я роблю це протягом багатьох життів …. Дуже важливу роль відіграє також уявлення, яке не має кордонів, якщо ви не обмежуватиме його самостійно. Розвиток нашої власної фантазії, дає нам крила, і вони допомагають літати через світи нашої підсвідомості. З мого власного досвіду, я можу сказати, що ці світи набагато ширше і
багатовимірні, ніж світ, який ми бачимо на власні очі.»

Ihti_Anderson - Ananky

 

Ihti_Anderson - Trinity

 

Запрошуємо усіх зацікавлених відвідати виставку та зануритися у дивовижні образи віженарі та психоделічного мистецтва.

Організатори виставки:
Євген Джангірян (Janco)
Олексій Лютов
Олександра Бегун

З будь-яких питань стосовно виставки, будь ласка, звертайтеся за телефоном: 068-358-0055 або пишіть  на електронну поштову скриньку yev.dzhan@gmail.com