Відбірковий етап конкурсу "Кришталева палітра"

Відбірковий етап конкурсу “Кришталева палітра”

20 жовтня завершується перший (відбірковий) етап Третього щорічного Конкурсу серед молодих художників на кращу роботу року «Кришталева палітра», що проводиться порталом «Мистецтво в Україні» (www.artes.in.ua) та закінчується термін прийому робіт. 

Якщо вам від 16 до 30 років і ви присвятили себе служінню образотворчому мистецтву, запрошуємо вас прийняти участь у Конкурсі, надіславши свої роботи на адресу Порталу: mail@artes.in.ua

Участь у Конкурсі безкоштовна, а переможців чекають винагороди, та головний приз  – Кришталева Палітра.  Окрім того,  роботи, що стануть переможцями другого етапу (роботи фіналістів),  приймуть участь у заключній виставці Конкурсу, що пройде з 05 по 19 грудня 2013 р. в одній з галерей м. Києва.

З детальною інформацією про Конкурс, умовами та правилами подання заявок ви можете ознайомитись на сайті  http://artcontest.in.ua/.

Про конкурс «Кришталева Палітра».

Портал «Мистецтво в Україні» (artes.in.ua) спільно з «Persona» Art Projects Agency  започаткували, та вже втретє проводять  Всеукраїнський Конкурс серед молодих художників на кращу роботу року «Кришталева палітра».

Головним завданням Конкурсу є виявлення молодих талантів, популяризація творчості, стимулювання до створення нових робіт і підвищенню майстерності молодих художників.

Для нас важливий талант конкурсантів, не залежно від того, чи є вони професійними художниками чи тільки прагнуть ними стати.

За час проведення конкурсів в них взяли участь понад 240 молодих художників з усіх регіонів України, які представили понад 540 робіт.

Кращі роботи представлялись на заключних виставках в галереї  Артцентру Я. Гретера в м. Києві, багато з них знайшли своїх поціновувачів під час проведення виставок.

Кришталева Палітра-2011 зберігається в м. Дніпропетровську, Кришталева Палітра-2012 – в  м. Києві.