Кінофестиваль "Відкрита Ніч - Дубль 17"

Кінофестиваль “Відкрита Ніч – Дубль 17”

У ніч з 28 на 29 червня на території АртПРИЧАЛу буде проходити кінофестиваль “Відкрита Ніч – Дубль 17”. Він триває лише одну коротку ніч! Офіційна церемонія відкриття о 21:00. Кінофестиваль проходить одночасно ще у 23 містах України і, в тому числі, поза межами України. Він об’єднає локації від Чернівців на заході до Маріуполя на південному сході, Одесу, Харків, Дніпропетровськ та багато інших міст. Також спеціальний показ буде йти в місті Варшава (Польша).

Генеральний директор “1+1 медіа” Олександр Ткаченко зазначив, що фестиваль “Відкрита Ніч” “напевно, найбільш щирий” конкурс в Україні, де представлено роботи талановитих молодих людей. За його словами, під час відкриття і закриття фестивалю будуть онлайн трансляції, що дозволить розширити аудиторію фестивалю і “набагато більше долучити глядачів”. О. Ткаченко сподівається, що не тільки професійні журналісти, але й студенти надсилали свої роботи.

Президент та арт-директор фестивлю Михайло Іллєнко повідомив, що на фестивалі буде більше 50 фільмів. За його словами, близько 180 фільмів надійшло на фестиваль цього року і “це більше, ніж було раніше”. Прицьому він зазначив, що “для себе відкрив декілька шедеврів”, але відмовився їх назвати, щоб не впливати на думку журі.

Запрошуємо Вас відвідати цю подію на головному майданчику в м. Києві (АртПРИЧАЛ). Вхід вільний.

лого-ВН-написwww.opennight.org.ua