«ЛАБІРИНТИ САКРАЛЬНОГО»

«ЛАБІРИНТИ САКРАЛЬНОГО»

ArtImprove_Plakat_20136 Листопада 2013 року о 19.00: в галереї АртПРИЧАЛ в рамках паралельної програми конференції ART Improve http://artimprove.org/ стартує проект «Лабіринти сакрального».

Вперше в українському арт-просторі християнські ідеї представлені в синтезованій єдності традиційних технік та експериментів, що надають змогу в сучасній подачі відчути актуальність сакральної тематики, до якої сьогодні звертаються митці з усього світу.

Разом із визнаними митцями – Олексієм Андом, Леонідом Бернатом, Сергієм Марусом, Андрієм Коваленко – свої роботи представлять і молоді українські митці – Микола Кравець, Аліна Потемська, Аліса Темченко, Валерій Козуб, які представляють об’єднання «А-ТРИ»  та інші художники,  для яких християнські ідеї – це не просто лейтмотив творчості, а й свідчення внутрішніх, духовних орієнтирів і переконань. Особливе місце займають також  роботи польського автора Крістофа Соколовські, що експонувались напередодні в рамках «Тижня актуального мистецтва» у Львові, незмінно привертаючи увагу вітчизняного глядача новизною і сміливістю подачі традиційних тем.

Проблеми пошуків божественних смислів у лабіринтах земного буття, осмислення мрій та сподівань, сенсу життя, постають основним мотивом творчих експериментів у цьому проекті. Художники намагаються по-новому представити традиційні символи християнства, створити інтерактивний простір, який новою мовою занурить нас у власні пошуки. Інсталяції, відео-проекції, скульптура, графіка, живопис покликані показати, що сучасна мова та її візуальні прийоми можуть гармонійно презентувати християнські ідеї та створювати синтез із більш традиційними, але індивідуально-новаторськими, художніми творами.

Куратор: Світлана Стоян.

Программа вистаки:

Відкриття  : середа, 6 листопада 2013 року о 19:00

Неділя, 10 листопада, 16:00-17:30

ЛЕКЦІЯ: «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО та ХРИСТИЯНСЬКІ ЦІННОСТІ»  читає куратор виставки «Сакральні лабіринти», кандидат філософських наук, доцент, директор Арт-центру «ALTER EGO»  Світлана СТОЯН

Виставка буде проходити з 6 листопада по 17 листопада 2013 року в галереї АртПРИЧАЛ, м ,Київ, ул. Набережно-Крещатицкая, причал №2, АртПРИЧАЛ