Відкриваючи душу

Відкриваючи душу

Afisha vustavkiОсінь – наймальовничіша пора року. Час яскравих фарб і легкого смутку. Відкриваючи душу новому, яскравому, безкінечного, ми будемо раді розділити з Вами свій погляд на цей світ, показати його красу, часом непомічену в повсякденній суєті …

І поділитися з Вами відчуттям свята, адже 13 жовтня наш день –  День Художника України.
Чекаємо на Вас з 13 по 20 жовтня за адресою м.Київ, вул.Набережно-Хрещатицька, причал № 2, галерея АртПРИЧАЛ.

 

 

 

 

 

 

Про художників:

 

M Krivopishina ArtPRICHALМарія Кривопішина, 1989 р.н., Київ, Україна. Бере участь у виставках українського, російського та європейського арт-просторах, співпрацює з Асоціацією художніх галерей України. Одна з найбільш швидко зростаючих молодих художників. Призер міжнародних конкурсів мистецьких проектів та учасник арт-фестивалів у Європі. До своєї художньої кар’єри, Марія працювала в міжнародних компаніях і державних установах України. Її роботи знаходяться в приватних колекціях Англії, Німеччини, Росії, Польщі, Шотландії, України та Швеції.

 

 

 

 

 

Mazyrenko ArtPRICHALЮрій Мазуренко.

Народився в 1960 році в місті Долинск(о. Сахалін). У 1987 році закінчив Львівський Поліграфічний інститут. Живе і працює в місті Чернігів.

Бере участь у виставках з 1993 року. Стиль робїт: графіка, авторська техніка. Його роботи зберігаються в приватних колекціях в Україні, США, Італії, Франції, Израілю, Голландії, Німеччині.