II-й київський міжнародний фестиваль мальованих історій «ComART FEST»

II-й київський міжнародний фестиваль мальованих історій «ComART FEST»

28-29 вересня , у галереї АртПРИЧАЛ знову відкриває свої двері Щорічний Київський Міжнародний Фестиваль мальованих Історій , Комікси « ComART FEST » !

 Відвідувачів чекає виставка мальованих історій , виступи та майстер -класи від творчого тандему Олександра Бронзовая та Ігоря Жеведь , в рамках фестивалю презентують свою книгу « ComMixArt » , художника і арт – директора компанії « Nival » Романа Гуро , автора « Некромантіі » і « Ельфійської магії » , художниці Октан , тріо Алеф , Джейре і Вікторії , що представляють третій том « Містерії » , видавництва« D’Oh Jones Comics » , видавництва« Smart Owl » , і багатьох інших.

 На території фестивалю будуть розташовані демонстраційні зони:

 Компанії « Новела » – офіційного дистриб’ютора « Wacom » в Україні. Ви зможете випробувати графічні планшети від світового лідера в дії , а так само взяти участь у конкурсі і виграти приз – планшет Bamboo Pen !

 Мережі магазинів товарів для хобі і творчості « АЗУР » , де вам покажуть і розкажуть про асортимент магазинів , і так само ознайомлять з маркерами « Copic », настільки популярним нині інструментом для малювання манги і багато чого іншого в Японії і в світі.

 Проявіть себе , взявши участь в арт – битві влаштованому фестивалем « ComART FEST » і мережею магазинів « АЗУР » і бийтеся за цінні призи.

 Азартні відвідувачі зможуть зайняти себе у столів з ​​іграми від видавництва “Третя Планета ” та магазину ” Hobby Games ” !

На території фестивалю працюватиме ярмарок коміксів.

« ComART FEST » це захід, організований для художників , авторів , шанувальників мальованих історій і просто зацікавлених людей. Не пропустіть можливість весело і з користю провести час в осінній сезон.

 Якщо у вас виникли питання , ви можите особисто зв’язатися з директором фестивалю:

Гуменюк Андрій

e – mail : nord.chb ( at ) gmail.com

Сайт : http://comart.com.ua/

ВК: http://vk.com/comartfest