Альона Вінницька (AV) "НЕБО"

Альона Вінницька (AV) “НЕБО”

Альона Вінницька (AV) запрошує на благодійну фотовиставку «НЕБО»

 25 вересня о галереї АртПРІЧАЛ, відбудеться презентація персональної фотовиставки співачки Альони Вінницької, під одухотворяє назвою «НЕБО».

 Два роки тому Вінницька переїхала за місто. Життя на природі надихнула співачку зайнятися фотографією. Найбільше Альону приваблює небо: «Небо, воно таке незвичайне, таке різне – воно надихає. Вночі вважаєш зірки, днем “ширяєш в хмарах”, – мрієш, сподіваєшся. Небо таїть в собі таємницю, яку кожен по-своєму намагається відкрити. Небо – це “погода”, наш настрій. А будь-який настрій, емоція – життя ».

 Кілька місяців довелося вмовляти Вінницьку показати громадськості свої фотороботи. Але так як співачка внутрішньо не налаштована на «самопіар», згоду було отримано за умови, що знімки знайдуть тих власників, яким вони дійсно послужать хорошу службу і допоможуть знову звернути увагу на питання жіночого здоров’я в нашій країні.

«Жінкам так важливо в момент реабілітації не йти у себе, – у світ депресії і пасивного самосприйняття. Необхідний якийсь стимул, щоб викликати емоцію, будь-яку, тільки б виник рух, а рух це життя. Небо, як “своєрідний” стимул. Я не претендую на лаври фотохудожника, але я буду шалено щаслива, якщо мої знімки виступлять таким маленьким поштовхом до руху вперед, – каже Альона Вінницька.

 Фотороботи, представлені на виставці, співачка передає в Черкаський обласний онкологічний диспансер. Також у день відкриття виставки на майданчику АртПРІЧАЛА буде встановлена благодійна урна від БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» для збору коштів, які підуть на підтримку реабілітаційних програм для перехворіли на рак молочної залози жінок. Всі бажаючі гості можуть внести свою лепту.

Дата і час: 25 вересня 2013, 19:00.

Місце: галерея АртПРІЧАЛ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2

 За додатковою інформацією звертайтесь:

Кіра Шевчук, PR-менеджер «Альона Вінницька» (AV)

моб. +38 (067) 232 77 17

pr(at)bigpro.com.ua

www.bigpro.com.ua