Сальса-вечірки на свіжому повітрі

Сальса-вечірки на свіжому повітрі

Ви знаєте, що таке Сальса? Ми – так!

Батьківщина Сальси – Куба. Місце народження – Вулиця. Батьки – Народ :)

Що ж таке сальса?

Навколо цього танцю більше легенд, ніж правди. Кілька останніх десятиліть Захід відкрив для себе латиноамериканські ритми: під них танцюють у ресторанах, пабах, на вечірках, вдома, на роботі … Докотилася ця мода і до нас – країну підкорює знаменита сальса. Цей танець входить в розряд так званих загальнодоступних, або “соціальних”, тобто для повсякденного виконання де завгодно і ким завгодно. Для соціальних танців не потрібний особливий танцювальний дар, це найдемократичніша танцювальна ніша. Сальса як танець – це певний стиль поведінки, зрештою, новий стиль життя.

Ми чекаємо Вас щосуботи з 18:00 до 21:00 у затишному кафе на березі ріки Дніпро (вул. Набережно-Хрещатицька, причал№ 2, АртПРИЧАЛ) на наших Salsa open air parties. Організатори: Сальса Клуб та АртПРИЧАЛ.

На вечірці Ви відчуете себе немов на Кубі, танцюючи сальсу,  попиваючи Мохіто,  де вас оповиває легким бризом з берега Дніпра. Вас чекають анімації, майстер-класи, відмінна музика і гарний настрій.

Чому Вам буде цікаво?

Тому що ми не знаємо людей, байдужих до латиноамериканських танців.

Ми не знаємо людей, байдужих до веселощів.

Ми взагалі не знаємо байдужих людей.

У повсякденному житті, на думку психологів, танці є чудовими ліками, наприклад, від депресії, цього бича сучасної цивілізації.

Життя – це рух, так що танцюйте разом з нами!

 

Щосуботи з 18:00 до 21:00 у затишному кафе на березі ріки Дніпро (вул. Набережно-Хрещатицька, причал№ 2, АртПРИЧАЛ)