Просто дитинство

Просто дитинство

З 13 по 25 липня 2013 р. в галереї «АртПРИЧАЛ» відбудеться виставка сучасної фотографії Ірини Джуль на тему «Просто дитинство».

Відкриття виставки відбудеться 13 липня 2013 року в 19-00 в галереї «АртПРИЧАЛ» за адресою: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2.

Вхід вільний.

Багато років тому весь світ для нас складався з суцільних відкриттів. Ми були твердо впевнені в тому, що якщо дуже постаратися, і підстрибнути високо-високо, то можна дотягнутися до хмар. Ми абсолютно точно знали, скільки зірок на небі, і чому одні світять яскраво, а інші – не дуже. Ми свято вірили в те, що Дід Мороз існує, і захоплювалися тим, як спритно він встигає всього за одну новорічну ніч привітати всіх, абсолютно всіх!

У той дивовижний час дерева були великими, мама знала відповіді на всі питання, а тато – був найсильнішим на світі. Нам здавалося, що якщо змахнути руками посильніше – можна злетіти в небо, як птах, і залишатися в ньому стільки, скільки хочеться тобі одному. Тоді не було ні комп’ютерів, ні інтернету, ні мобільних телефонів, але, незважаючи на це, у нас не було жодної вільної хвилини.

Тоді нам так хотілося стати дорослими …, щоб дивитися телевізор скільки завгодно, гуляти на вулиці допізна, їсти морозиво без ліку, і не боятися, що завтра буде боліти горло … Ми не помітили, як виросли. Ми не помітили, як те, що було ще зовсім недавно таким простим, стало для нас, теперішніх дорослих, таким складним. Ми стали рідше сміятися, і це увійшло в звичку. Ми перестали радіти простому щастю, яке було в кожному дні і оточувало нас всюди. Все це залишилося десь там, за горизонтом. Там, де вогненно-червона куля розпеченого сонця неспішно поринала в найтепліше на світі Чорне море, а на гарячому піску залишалися твої смішні сліди. Ім’я цього часу – дитинство. Просто дитинство.

Ми виросли, поспішно зачинивши за собою двері в цей дивовижний світ. І ми повертаємося до нього щоразу, коли нам знову хочеться стати дітьми. Варто всього лише пригорнутися до замкової щілини в двері, за якою ховається … дитинство, просто дитинство.

У роботах українського фотохудожника Ірини Джуль, представлених в рамках виставки «Просто дитинство», відображені найсвітліші і найцікавіші моменти життя наших дітей. На знімках – точно такі ж люди, як і ми з вами, тільки маленькі. Вони сміються і плачуть, посміхаються і кокетують, закохуються і засмучуються … Вони живуть, точнісінько, як і ми з вами, тільки у своєму, особливому світі, ім’я якому – дитинство. Просто дитинство.

 

Проект реалізується за підтримки Breton Boutique, фотосудіі «Ф’южн», Метро Медіа Принт, галереї «АртПРИЧАЛ».

 

Біографічна довідка: Ірина Джуль

Ірина Джуль належить до генерації представників молодої творчої інтелігенції України.

За роки професійної практики Ірина виробила свій, неповторний, стиль володіння технікою. Діапазон напрямів, в яких Ірина сформувалась в якості фотографа, по-справжньому вражає: портретна зйомка, fashion-фотографія, краєвид, ню, стоковий малюнок, СВІТЛОГРАФІКА, панорамна зйомка, репортажна та художня зйомка.

Свій шлях у світі мистецтва Ірина починала в якості архітектора, спеціалізуючись на дизайні інтер’єрів і архітектурному проектуванні. Під час навчання в Національній академії мистецтв і архітектури України, брала участь у великій кількості проектів в якості художника-оформлювача. У цей період Ірина формує власне уявлення про сучасний дизайн і його візуалізації, що дозволяє їй реалізувати себе в професійному плані на найвищому рівні. До числа її масштабних робіт належить унікальний у своєму роді проект зі створення Національного меморіального комплексу жертвам голодомору та політичних репресій, а також проект олімпійського села на території Київської області, розроблений Іриною за замовленням організаторів чемпіонату Євро-2012.

Уміння бачити незвичайне у звичайному, відчувати життя в усіх його барвах і помічати те, що часто залишається прихованим від поглядів оточуючих, дозволило сформуватися Ірині в якості справжнього фотохудожника, здатного повернути час назад одним тільки клацанням затвора камери, залишивши саме ту мить в пам’яті назавжди.

Протягом професійної діяльності в якості фотографа, роботи Ірини Джуль неодноразово займали призові місця в різноманітних конкурсах українського та зарубіжного форматів. З 2011 року в Україні Іриною були організовані дві клубні персональні виставки портретної і художньої фотографії.