Стівен Лайвок: "Фотографія як мистецтво"

Стівен Лайвок: “Фотографія як мистецтво”

Офіційне відкриття виставки відбудеться 29 березня 2013 року в 17:00

У майбутній виставці в Києві, Україна (березень – квітень 2013 року) я покажу свої спостереження і мій погляд на світ мегаполісу, як видимого, так і невидимого. Я намагаюся відобразити речі, на які люди дивляться кожен день, але дуже рідко дійсно помічають.

Від автора:

У кожному моєму знімку моєю метою є показати, що я бачу і надати тлумачення глядачеві …. Я намагаюся зафіксувати мій погляд на світ через прості об’єкти і повсякденні речі, тому в мене ніколи не виникає проблеми з вибором теми. Вилка і ложка, тарілки з фруктами, провулки по всьому місту, пейзажі, і навіть люди в їх повсякденному житті – все однаково захоплююче. Починаючи з фотографії чашки кави до прекрасних пейзажів – світ сповнений захвату і чудес, і мета всього мого життя в тому, щоб знайти красу в найпростіших речах.

Я завжди був під впливом робіт Ансель Адамс, Імоджен Канрігем, і 10 років тому я відкрив для себе світ Луїджі Бусолатті.

“Значення має не те, на що ви дивитеся, але що ви бачите.”

Генрі Девід Торо

Про автора:

За останні 10 років я переключився з гір, лісу і дикої місцевості на нове і постійно мінливе середовище міста. Людина створює прекрасні чудеса архітектури, з плавними об’ємами і строгими формами. Величні хмарочоси, церкви, собори та бібліотеки, побудовані з каменю, бетону, дерева і скла відразу ж заворожують погляд. І за цим мерехтливим, блискучим зовнішнім виглядом часто ховається інший світ … світ темніший і небезпечніший, але настільки ж красивий і захоплюючий.

Я не проходив ніякого офіційного навчання, але я постійно читаю відповідну літературу, щоб поліпшити мої роботи і намагаюся натренувати “око фотографа”. У своєму житті я всьому вчився шляхом спроб і помилок.