Ніч кіно "Kino.Dock"

Ніч кіно “Kino.Dock”

17 листопада 2012 у галереї «АртПРИЧАЛ» відбудеться нічний кінопоказ. У програмі:

Ніч на землі (Night on Earth, 1991, Джим Джармуш):

фільм складається з п’яти таксистських історій, сумних і комедійних, які трапилися за одну ніч у п’яти мегаполісах світу. Кожна має свою особливу тему, властиву місцю дії.

 

Чунгкінгскій експрес (Chung Hing sam lam, 1994, Вонг Кар-Вай):

фільм має форму двох паралельних новел. Поліцейський N 223 переживає розлуку з коханою. Робота зводить його з колишньою зв’язковою наркотрафіку – сексапільною, хоч і фальшивою блондинкою. Тим часом мила офіціантка нічного фастфуду закохується в поліцейського N 633 і, заволодівши дублікатом ключів, регулярно приходить у його квартиру, поки той працює.

 

Вічне сяйво чистого розуму (Eternal Sunshine of the Spotless Mind, 2004, Мішель Гондрі):

нарешті винайдена машина, яка дозволяє позбавитися будь-яких спогадів. Джоель і Клементина вирішують викинути один одного з голови. Але чим менше Джоель пам’ятає, тим більше любить.Розуміючи, що він просто обожнює Клементину, він намагається знайти спосіб, щоб повернути коханій пам’ять про минуле. Поки не стало надто пізно.

 

Всі три фільми оповідають про абсолютну, здавалося б, самотність людини. Але поступово стає зрозуміло, що кожен з нас таємничим чином пов’язаний з усім світом. Головне –  знайти цей зв’язок!

 

Показ кіно починається в 23:00 і буде тривати (з перервами по 15 хвилин) до 6:00. Ми сподіваємося, що таємнича атмосфера міської ночі на березі Дніпра і урбаністичний антураж допоможуть Вам по-новому подивитися на ці, без перебільшення, шедевральні кінострічки!

Контакти: http://vk.com/kinonich

тел. 0635886800 – Михаил
тел. 0939974152 – Глеб

 

Кількість квитків обмежена!