Фестиваль мальованих історій, коміксів та манги «ComART FEST »

Фестиваль мальованих історій, коміксів та манги «ComART FEST »

Київський міжнародний фестиваль мальованих історій, коміксів та манги «Comart FEST» пройде з 10 по 25 листопада 2012 року, на території «АртПРИЧАЛа», (Україна, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2).

Фестиваль мальованих історій, коміксів та манги «ComART FEST » – це проект, заснований любителями мальованих історій, організований для просування 9-го мистецтва на території України та ближнього зарубіжжя.

Цілі фестивалю:

  • Розвиток жанру мальованих історій та іллюстрацій у всіх його проявах.
  • Розвиток українського книговидання.
  • Налагодження відносин України і країн ближнього зарубіжжя в галузі культури.
  • Об’єднати любителів мальованих історій, коміксів та манги. Зібрати однодумців і близьких за інтересами людей з усієї України та ближнього зарубіжжя, надати їм можливість знайомства та спілкування.
  • Культурний відпочинок для дітей та молоді.

Подібні фестивалі давно не проходили на території України, і нашою метою є зробити фестиваль щорічним, і цікавим не тільки для жителів України, але й країн ближнього зарубіжжя.

На фестивалі Вас очікує: виставка коміксів авторів з України, Росії, Казахстану, Польщі, Білорусії; Презентаціі; М Астер-класи зі створення повноцінних мальованих історій і по написанню сценаріїв; Лекції; Круглі столи з вітчизняними видавцями, представниками інтернет-магазинів і т.д.; Найбільший ярмарок коміксів і манги, яка коли-небудь проводилась на территорії України; Настольні ігри для всіх бажаючих і багато іншого Ви зможете побачити на фестивалі «ComART FEST ».

Під час фестивалю, будь-який бажаючий зможе протестувати планшети від компанії Wacom, а також взяти участь у різних конкурсах і змаганнях і виграти ліцензійні програми від компанії «Corel».

Наш фестиваль планують відвідати гості з Росії (видавничо-творчий дует «Live Bubbles ») і Польщі (міжнародний комікс-проект« City Stories »).

 

Детальніше про фестиваль можна дізнатися на офіційному сайті заходу: http://comart.com.ua/