День міського натхнення і рішень TEDxCity2.0 в Києві

День міського натхнення і рішень TEDxCity2.0 в Києві

13 жовтня команда TEDxKyiv щиро запрошує на урбаністичну платформу TEDxCity2.0в галерею АртПРИЧАЛвсіх тих, хто створює та вимальовує місто завтрашнього дня у всіх його проявах.

Цей день ми присвячуємо нашому місту. Місту, яке ми змінюємо, створюємо заново, смакуємо, розфарбовуємо, озвучуємо, переформатовуємо та переосмислюємо за допомогою ідей та проектів, що надихають.

Місто – це, перш за все, про людей… Як вони живуть, пересуваються, спілкуються, вчаться, творять, як взаємодіють інфраструктура, технології та люди? Яким чином це впливає на творчу й натхненну атмосферу в місті, на здоровий стиль життя, на культурне життя, на залучення талантів, і, в свою чергу, як це все змінює саме місто та його образ?

Своїми споглядами та рішеннями з Вами поділяться ІТ-стратег Роман Хміль, архітектор Віктор Зотов, гастроентузіаст Аврора Огородник, соціальні інноватори Ірина Соловей та Олександр Супрунець, арт-куратор Любава Іллєнко, кримінолог Антон Симкович, ресторатор та соціальний підприємець Маргарита Січкар та соціолог Ольга Гужва (детальніше про спікерів).

Програма тривалістю 3,5-4 години складається з виступів спікерів, перегляду 2 відеороликів зі світових конференцій TED, а також невеликого святкування 3-х років діяльності TEDx в Києві.

13 жовтня близько 70 міст у всьому світі разом з нами приймуть участь у Дні міського натхнення, в т.ч. Амстердам, Багдад, Бостон, Йоханнесбург, Калгарі, Куала-Лумпур, Мумбаї, Ріо-де-Жанейро, Сінгапур. 

Реєстрація та квитки: http://tedxkyiv.ticketforevent.com/ 

Дата і час: 13 жовтня 2012 р., 12:30

Місце: Київ, вул..Набережно-Хрещатицька, причал №2, галерея АртПРИЧАЛhttp://artprichal.org/