Фотовиставка "ЄГИПЕТСЬКИЙ АЛЬБОМ"

Фотовиставка “ЄГИПЕТСЬКИЙ АЛЬБОМ”

10 жовтня 2012 р. в 17:00 в київській галереї АРТПРИЧАЛ відкриється персональна виставка відомого українського фотохудожника Андрія Турцевича “Єгипетський Альбом”.

Експозиція демонструє 60 великоформатних фотовідбитків, а також слайд-шоу з 150 обраних робіт автора на кольорових ЖК-панелях високого розділення, що розповідають про подорож по Єгипту у складі групи журналістів на запрошення міністерства туризму Єгипту і компанії Pentax a Ricoh company.

Художньо виконані авторські фотографії ілюструють найбільш яскраві епізоди подорожі, такі як зустріч зжителями Каїра, репортаж з Александрійської бібліотекиі відвідування унікальної Білої пустелі – плато, вдоісторичну епоху океану, що знаходився на дні.

Представлені фотороботи виконані пило-вологозахищеній дзеркальною технікою Pentax – камерами Pentax K – 5 і Pentax 645D з фірмовими наборами оптики. Зображення демонструються нафотопапері, а також в електронному вигляді на моніторах ASUS.

Меті експозиції – показати маловідомі сторони сучасного Єгипту, продемонструвати можливості дзеркальної цифрової фототехніки нового покоління і сучасних засобів візуалізації.

Інформація про експозицію:

Назва фотовиставки: «Єгипетський альбом»

Автор: Андрій Турцевич

Місце проведення: Київ, галерея «АртПРИЧАЛ», вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2

Період проведення: з 10 жовтня по 8 листопада 2012

Режим роботи: щодня, з 10:00 до 21:00

Партнери:

  • компанія Pentax a Ricoh company
  • компанія ASUS
  • Міністерство туризму Єгипту
  • галерея АртПРИЧАЛ
  • Інтернет-проект atStudio

 

Заходи:

  • 10 жовтня в 17.00 церемонія відкриття виставки відомого українського фотохудожника Андрія Турцевича”Єгипетський Альбом”. 
  • майстер-клас Андрія Турцевича спільно з Pentax a Ricohcompany – розповідь про технології, спогад проподорож (початок 13 жовтня, субота, 19: 00, місцепроведення – галерея АртПРИЧАЛ)
  • майстер-клас Андрія Турцевича спільно з Pentax a Ricohcompany – презентація оптики, практикум (початок 14жовтня 2012 р., воскресіння, 12: 00, місце проведення – галерея АртПРИЧАЛ).

 

Про автора:

Андрій Турцевич – професійний фотограф, журналіст, щобазується в Києві. Стаж у фотобізнесі – 15 років. Нарахунку майстра більше тисячі зображень, опублікованихв пресі, 200 друкарських публікації об фотографії, майстер-класи, вернісажі і персональні виставки.Керівник Інтернет-проекту atStudio, присвяченого популяризації цифрових технологій. Клієнтами фотографає відомі бренди, що зокрема ведуть маркифотографічного устаткування.

Контакт: http://www.facebook.com/atdigit