День фотографії на АртПРИЧАЛІ - "Вересневий Фото Причал"

День фотографії на АртПРИЧАЛІ – “Вересневий Фото Причал”

Дорогі друзі!

29 вересня 2012 (субота) з 12:00, на території майданчика “АртПРИЧАЛ” буде проведена серія заходів для творчих людей.

План заходів:

12:00 – 14:00 Майстер-клас: “Як організувати та провести фотовиставку” для фотографів, арт-продюсерів, кураторів, арт-менеджерів.
На майстер-класі: які роботи виставляти; із чого виходити при виборі місця проведення; огляд київських галерей і виставкових залів; альтернативні місця, їх плюси і мінуси; можливість цензури; друк, обрамлення і вивіска робіт; створення інтер’єру виставки; платні і безкоштовні канали інформування про виставку; робота зі ЗМІ; написання успішного прес-релізу для виставки; організація відкриття та інших заходів; бюджет виставки; фінансування, пошук спонсорів, як працювати зі спонсорами …
Доповідач: Дмитро Кракович – фотографії навчався в Нью-Йорку, там же детально познайомився з технікою проведення фотовиставок. Видавець сайту «Фотовиставки в Києві».
Вартість участі 100 грн.

14:00 – 14:30 Фуршет та спілкування для учасників майстер-класу “Як організувати та провести фотовиставку”.

14:30 – 15:30 Семінар: “Кон’юнктура ринку фотографії та підготовка фоторобіт з орієнтацією на ринок”.
Доповідач: директор РА “Яспис” Ігор Бабій. Участь вільне.

15:30 – 17:30 Фотосесія: за участю фотомоделей агентств “Позитив +” і “ДК-Медіа”. Зйомки на території та навколо АртПРИЧАЛА, який розташований в мальовничому місці під “Гаванським мостом”, біля води – де поєднуються індустріальний стиль з видами на природу і на панорами міста. Для бажаючих взяти участь фотомоделей – попередня реєстрація за тел:  +38 (096) 505-60-76
Жанри зйомок: портрет на природі, фешн, «морська тематика» і будь-які інші – беріть фотоапарат з собою, якщо бажаєте брати участь. Участь вільне.

17:30 – 18:00 Екскурсія: по теплоходу “Святий Андрій”. За умови, що теплохід не буде зафрахтований для зйомок на цей день. Участь вільне.

 

Подати заявку на участь >>>