«Амарнатх» - персональна фотовиставка Станіслава Стрільця

«Амарнатх» – персональна фотовиставка Станіслава Стрільця

19 вересня 2012г. в художній галереї «АртПРИЧАЛ» розпочнеться персональна фотовиставка Станіслава Стрільця. Це перший із серії заходів проекту «Амарнатх». В основі проекту – матеріали першої української експедиції, яку здійснив автор, до гімалайської святині – печери Амарнатх. Цей неприступний, створений самою природою храм знаходиться у віддаленому регіоні Кашміру на висоті 3888 метрів.

Печера Амарнатх – одне з найбільш таємничих місць Індії, що досі відоме лише небагатьом іноземцям. За легендою, саме тут, високо в горах, між небом і землею Господь Шіва повідав своїй дружині Парваті таємницю буття і всього сутнього. Щоб долучитись до цього сокровенного таїнства сотні тисяч паломників кожного року залишають свої домівки і земні справи, і долаючи численні перешкоди та несприятливі погодні умови, прямують до священної печери. Протягом лише 1 місяця, з липня по серпень, вони мають можливість дістатися своєї мети, – весь інший час дорога і сама печера вкриті снігом.

Програма відкриття:

  • 19 вересня, о 19-00 офіційне відкриття фотовиставки “Амарнатх”
  • 20-00 – концерт від Hindu
  • фуршет

Про автора

Станіслав Стрілець народився в 1982 році. Професійний фотограф і відеодизайнер. Живе і працює в Києві, багато подорожує країнами Сходу та Азії. Учасник міжнародних виставок і фестивалів: Non Stop Media з фотопроектом «23» (Харків, 2004); фотовиставка «Критичні дні» (Київ-Львів-Харків, 2004); Non Stop Media с фотопроектом «I.S.C.H.» (Харків, 2006); фотопроект «Hidden Dimensions» в рамках 8-ї Київської фотоярмарки (Київ, 2009), персональна фотовыставка «Божественна Індія» (Київ, 2009), персональна фотовиставка «Магнетизм» (Київ, 2010). Працює в сфері рекламного дизайну.