Український "ABSUART"

Український “ABSUART”

Breton Boutique за підтримки галереї АртПРІЧАЛ, представляє виставку українського художника-сюрреаліста Святослава Базюк – “ABSUART”.

У день відкриття виставки Святослав Базюк вперше створить полотно, не тільки за допомогою фарб, але і з застосуванням звичайних речей: гроші, білизну, презервативи і т.д. Після того, як твір буде закінчено, Майстер знищить картину своїми руками.

Цей перфоманс-протест проти так званих “художників”, які не створюють Мистецтво, а створюють PR, ім’я та рекламу своїм “шедеврів”. По завершенню перфомансу організатори виставки і автор, дадуть прес-конференцію для ЗМІ. 

 

 У програмі виставки:

01.09.2012, 14:00 – майстер-клас:

Боді-арт і сюрреальность. Картини автора на людських тілах.

08.09.2012, 18:00 – відеоінсталяція:

“Поєднання неможливого” – сюрреалізм і відео-арт. Перехід картин в інший вимір допоможе відкрити глибину проникнення в сюрреалістичний світ!

Автори: Святослав Базюк і Максим (Джангл) Білоусенко.

16.09.2012, 16:00 – авторський практикум.

Святослава Базюк на тему “Сюрреалізм в сучасному мистецтві”. Процес народження картини, елемента декору і настінного живопису. У режимі реального часу.

 

Урочиста церемонія відкриття виставки відбудеться 30 серпня 2012 року в 12:00, за адресою: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2, галерея АртПРІЧАЛ,

Виставка працює з 30.08 по 17.09.2012

 

Про автора:

Базюк Святослав – людина-оркестр у світі прекрасного. Заслужений діяч образотворчих мистецтв, так-так, саме заслужений. І довідка є. У сенсі – посвідчення.
Святослав – художник-сюрреаліст. Саме його пензлю належать роботи, з якими Ви мали можливість ознайомитися в нашій галереї. Будучи людиною, спілкуватися з мистецтвом на «ти», Святослав є, крім того, дійсним і практикуючим скульптором-декоратором, автором величезної кількості реалізованих ідей по декоративному оформленню, художнього розпису та ліплення інтер’єрів. Детальніше >>>